Zakup materaca ekologicznego niesie ze sobą naprawdę wiele zalet. Nie tylko zagwarantujesz sobie zdrowy i komfortowy sen, lecz również masz rzeczywisty wpływ na swoje środowisko naturalne! Dlatego właśnie, dzisiaj przedstawimy jeden z tego typu wyrobów, a mianowicie Hilding Gejzer!

Hilding Gejzer – materac sprężynowy

Trzon materaca Hilding Gejzer stanowi starannie opracowana sprężyna kieszeniowa. Dzięki temu wskazany produkt jest bardzo trwały, lecz jednocześnie na pewno będzie skutecznie podpierał nasze ciało! Koniecznie musimy podkreślić, że bardzo istotne jest to, że elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, a to za sprawą umieszczenia każdej sprężyny w osobnym, flizelinowym woreczku. Dzięki temu możemy cieszyć się wysoką elastycznością punktową. Oznacza to, że całość ugina się jedynie w miejscach, na których rzeczywiście leżymy, co przekłada się na kwestie związane z naszą wygodą, lecz też regeneracją. Oczywiście, nie brakuje tutaj również starannie opracowanych pianek. Wspierają one, chociażby utrzymanie naszego ciała w prawidłowej pozycji, lecz również wspomagają wentylację produktu.

Dla kogo?

Materace ekologiczne dlaczego warto wybrać Hilding Gejzer?Teraz przejdźmy do tego, dla kogo Hilding Gejzer może sprawdzić się najlepiej. Oczywiście docenią go wszyscy zwolennicy ekologicznych rozwiązań. Jednocześnie, koniecznie powinniśmy dodać, że jest to strzał w dziesiątkę dla osób cięższych czy też sportowców, a także naszych seniorów. Wszystko to dlatego, że model stabilizuje kręgosłup i przyśpiesza regenerację. Jednocześnie, jesteśmy przekonani, że będzie to dobra opcja do sypialni wszystkich par, nawet tych, pomiędzy którymi pojawia się duża różnica wagowa. Dlaczego? Dzięki temu, że wyrób gwarantuje wysoką elastyczność punktową, ugina się jedynie w miejscach, na których rzeczywiście leżymy, a co za tym idzie dostosowuje się do indywidualnych potrzeb obojga partnerów, minimalizuje odczuwanie drgań oraz sprawia, że lżejsza osoba nie będzie miała wrażenia, że się zapada.

Dlaczego warto?

Koniecznie warto, jest jeszcze wspomnieć, dlaczego warto jest wybrać właśnie materac ekologiczny Hilding Gejzer. Niewątpliwie dużą zaletą jest między innymi wyprofilowanie wypełnienia w siedem stref twardości. Oznacza to, że każda część materaca inaczej reaguje na nacisk, który wywiera np. głowa, barki czy też uda. Warto jest też wspomnieć parę słów o pokrowcu, z jakim mamy tutaj do czynienia, a mianowicie Eco Green. Całkowicie nadaje się on do recyklingu, lecz jednocześnie jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, dostosowuje się do naszego kształtu ciała i wspomaga w zachowaniu czystości. Z łatwością możemy go wyprać w temperaturze aż 60 stopni!

Materace ekologiczne to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Naszym zdaniem nie ma nad czym się tutaj szczególnie długo zastanawiać – postaw na starannie opracowany produkt!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/