CUREM .EXE to produkt szwedzkiej firmy znajdującej się w czołówce najlepszych producentów materacy. Czym się wyróżnia i dla kogo jest przeznaczony?

Prawidłowo dobrany materac – dlaczego jest tak ważny?

Materac ma ogromny wpływ na jakość snu, która musi być możliwie jak najwyższa, aby każdy dzień był udany i produktywny. Twardość wyrobu powinna być dobrana do indywidualnych potrzeb – zależy głównie od wagi i wzrostu użytkownika, a także od jego osobistych preferencji. Nieodpowiednio dobrany materac może być przyczyną nieprzyjemnego bólu pleców po przebudzeniu. Produkt, który nie jest prawidłowo dopasowany do potrzeb użytkownika utrudnia regenerację mięśni i rozluźnienie stawów, która jest szczególnie ważna w dobie pracy i nauki zdalnej. Problemy z zasypianiem również mogą być skutkiem nieprawidłowego podłoża do spania – wielogodzinne próby zaśnięcia lub kilkukrotne przebudzanie się w nocy potrafi być bardzo irytujące i znacząco wpływa na nastawienie następnego dnia oraz motywację do pracy.

Najważniejsze cechy materaca CUREM .EXE

CUREM .EXE - materac piankowy dla wymagającychMaterace Curem by Hilding odznaczają się zróżnicowanymi właściwościami, które zapewniają najbardziej komfortowe warunki do snu. Czym zatem wyróżnia się model .EXE? Swoją niepowtarzalną wygodę zawdzięcza siedmiu strefom twardości, które sprawiają, że materac idealnie dopasowuje się do sylwetki i zapewnia podparcie dla kręgosłupa. Średnia twardość to cecha, którą polubi niemalże każdy użytkownik, ale najlepiej sprawdza się u tych osób, których waga nie przekracza 80 kg. Produkt jest zbudowany z kilku warstw, których właściwości wpływają na komfort snu. Pierwsza z nich – zewnętrzna pianka Serene – wyróżnia się ogromną ilością powietrznych kapsułek, które pracują niezależnie redukując naciski i dopasowując się do pozycji ciała. Kolejna warstwa – pianka Visco – przejmuje temperaturę ciała i odpowiednio na nią reaguje zapewniając jeszcze lepszy nocny wypoczynek. Bazę stanowi pianka Fusion, która bezkonkurencyjnie podpiera kręgosłup i mięśnie, a ponadto jest bardzo odporna na wilgoć i eksploatację. We wkładzie materaca utworzono specjalne nacięcia, które zapewniają wentylację na najwyższym poziomie. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że we wnętrzu nie gromadzi się kurz ani roztocza, dzięki czemu jest to wyrób antyalergiczny.

Dla kogo jest przeznaczony ten produkt?

Materac CUREM .EXE to wyrób, który sprawdzi się w sypialni nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoką jakość produktu potwierdza certyfikat AEH przyznany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany szwajcarski instytut. Średnia twardość jest idealna dla osób o wadze do 80 kg, ale może być odpowiednia również dla innych użytkowników – wpływa na to nie tylko masa ciała, ale również wzrost oraz indywidualne preferencje. Specjalne nacięcia i profilowania sprawiają, że jest to materac idealny dla alergików oraz osób ze skórą wrażliwą w każdym wieku.

Wybór odpowiedniego materaca to bardzo ważna kwestia. Prawidłowy nocny wypoczynek jest gwarancją udanego i produktywnego dnia, dlatego warto zapoznać się z właściwościami produktu i wybrać propozycję idealną dla siebie. Kto wie, może to właśnie CUREM .EXE jest tym odpowiednim?

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/