Dobry materac w dzisiejszych czasach jest na wagę złota, ponieważ na przestrzeni lat znacząco zmienił się tryb życia człowieka. Teraz jest on bardziej siedzący oraz pozbawiony ruchu, przez co pojawiają się problemy z kręgosłupem – wszelkiego rodzaju skoliozy czy też zwyrodnienia. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio dobrać do swoich potrzeb materac. W tym przypadku wiodący producent materacy – Hilding Anders – może pomóc. W jaki sposób?

Różnorodność materacy od Hilding Anders

Materace Hilding charakteryzują się różnorodnością odnośnie wypełnienia – pianka lub też sprężyna kieszeniowa, a także ich hybryda. W ten sposób można je odpowiednio dobrać pod potrzeby użytkownika, a tym samym zapewnić mu najlepsze warunki do snu. Dlatego ich produkcja odbywa się zgodnie z filozofią Hilding. Oznacza to, że wyprodukowane materace powinny być ergonomiczne, zapewniać odpowiedni mikroklimat, być wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Materace stworzone przez Hliding Anders istnieją pod własna marką Hilding oraz Curem, ale także produkowane są dla innych dystrybutorów pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac i Senpo. Istnieją także materace prozdrowotne posiadające certyfikat AEH wyprodukowane dla EMBE Sp. z o.o – SleepMed. Są to wyjątkowe produkty sprzyjające zdrowiu oraz gwarantujące dobrze przespaną noc. Jednak czym jeszcze się odznaczają?

 

Prozdrowotne materace SleepMed

Oferta materacy producenta Hilding AndersMaterace SleepMed to produkty o charakterze medycznym z certyfikatem AEH, który potwierdza ich bezpieczeństwo oraz jakość. Tego rodzaju materace mają znaczący wpływ na zdrowie kręgosłupa – profilaktykę jego schorzeń oraz rehabilitację. Odpowiednio dobrany materac prawidłowo stabilizuje kręgosłup oraz pozwala mięśniom na dogłębną regenerację, tym samym umożliwiając dobrze przespaną noc i przyjemne budzenie się rano. Materace SleepMed posiadają technologię Airforce, która pozwala na lepszą wentylację wkładu. W ofercie tej marki znaleźć można zarówno modele sprężynowe, jak i materace piankowe, które są alternatywą dla osób, które nie wysypiają się na sprężynach oraz które oczekują wysokiego poziomu wygody i oddychalności. Ponadto SleepMed w swojej ofercie posiada także materace ortopedyczne. Łączą one najlepsze cechy wypełnienia zarówno piankowego, jak i sprężynowego zapewniając:

  • niezwykłą wygodę poprzez piankę,
  • prawidłowe podparcie całego ciała poprzez sprężyny,
  • redukcję drgań każdej części materaca,
  • brak odkształceń.

Materace SleepMed umożliwia komfortowy wypoczynek i pomogą zachować zdrowy kręgosłup lub będą dopełniać rehabilitację. Dla zainteresowanych – sklepy z materacami SleepMed znaleźć można na terenie całego kraju.

 

Hilding Anders oferuje wiele produktów, nie tylko pod własną marką, ale także i za pośrednictwem innych dystrybutorów. Dzięki temu możliwy jest zakup materaca sprzyjającemu zdrowiu w wielu miejscach w Polsce!