Zimowe krajobrazy są naprawdę przepiękne, jednak minusowe temperatury potrafią prawdziwie dać w kość. Chłodne noce to zmora wielu osób – mimo ciepła panującego w domu, ich pierzyny nie są wystarczająco przytulne. Myśląc o zimie warto zaopatrzyć się więc w wysokiej jakości kołdrę. Dzięki pierzynie na zimę nie będziesz musiał więcej martwić się o minusowe temperatury panujące za oknem. Sprawdź czym charakteryzują się produkty, które sprawią, że chłodne noce nie będą już takie straszne. 

Zadbaj o ciepło

Komfortowy sen zapewnia odpowiednio dobrana kołdra. Bez jakościowej pierzyny trudno wyobrazić sobie dobry wypoczynek. Pościel i kołdra to także wizytówka każdej sypialni. W naszej ofercie znajdziesz kołdry o różnym wypełnieniu – produkty z pierzem, puchem, czy wypełnione syntetycznie. Wybierz pierzynę zgodnie z indywidualnymi potrzebami i pamiętaj, jeśli jesteś alergikiem, powinieneś decydować się na syntetyczne wypełnienia. Kołdra na zimę powinna być ciepła i zapewniać termoregulację organizmu. Produkty te posiadają największą gramaturę, a najcieplejsze z nich plasują się w przedziale 240 – 270 g/m2. Nie zapominaj jednak, że kołdra nie powinna być zbyt ciepła, by nie doprowadzić do przegrzania organizmu. Ciężkie pierzyny, to także złe rozwiązanie, ale obecnie rynek oferuje produkty, które zapewniają ciepło, a jednocześnie są lekkie.

Niewygodne podłoże?

Zimowe noce - wybierz produkty zapewniające komfort termiczny!Jeśli śpisz na wersalce lub kanapie powinieneś jak najszybciej to zmienić. To meble niedostosowane do potrzeb ciała i kręgosłupa. Sen na kanapie może być powodem bólu pleców i niewyspania. Wiele osób nie może sobie jednak pozwolić na zakup tradycyjnego materaca i nowego łóżka. Nic straconego! Świetnym rozwiązaniem jest materac nawierzchniowy, który pomoże Ci odzyskać dawny komfort snu. Wystarczy, że położysz produkt na obecnym podłożu i będziesz mógł cieszyć się wygodnym wypoczynkiem. W naszej ofercie znajdziesz piankowe i naturalne materace o różnych stopniach twardości. Pomyśl o swoich potrzebach i dopasuj produkt do własnych preferencji. Materace nawierzchniowe to bardzo dobra opcja dla alergików, ponieważ posiadają pokrowce, które można regularnie prać. Zapewniają także odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu.

Pościel dla dwojga

Decydując się na pościel dla pary, zwróć przede wszystkim uwagę na jej rozmiar. Produkty dla dwojga zazwyczaj zaczynają się od wymiarów 160×200. Wiedząc jednak jak wygląda wspólny sen w jednym łóżku, lepiej nie ryzykować i decydować się na duże rozmiary pościeli i kołdry. Najlepszym wymiarem pościeli jest zdecydowanie 200×220. Produkt o takich rozmiarach zapewni Wam komfortowy sen, dzięki czemu zapomnicie o nieprzespanych i niewygodnych nocach. Nie zapominaj także, że pościel powinieneś dobierać kierując się rozmiarem łóżka. Zbyt mała będzie wyglądać raczej komicznie na podłożach o dużych rozmiarach, co zaburzy estetykę sypialni. Kupując pościel bierzemy oczywiście pod uwagę jej wygląd – minimalistyczne rozwiązania okazują się być najlepsze.

Sypialnia idealna musi być wyposażona w odpowiednie akcesoria. Istotne jest zarówno podłoże, na jakim śpisz, jak i kołdra i pościel, których znaczenie często się bagatelizuje. Na naszej stronie znajdziesz produkty, które z całą pewnością pozwolą Ci spać spokojnie!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/