Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecko optymalne bezpieczeństwo, zarówno podczas codziennych zabaw, jak i w trakcie snu. W tym zadaniu może pomóc Ci odpowiedni materac. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jaki produkt wybrać dla swojego malucha. 

Materac, a alergie

Zdarza się, że już noworodki zmagają się z przykrymi alergiami. Jeśli twoje dziecko ma skłonności do uczuleń, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego wykonano twój materac. Hilding Dobranocka to produkt, który świetnie nada się dla alergików. Pokrowiec, w który go ubrano, został wykonany z materiałów całkowicie bezpiecznych, które nie są w żaden sposób alergogenne. Lotus to pokrowiec nowej generacji, który jest wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Ponadto, jest on odporny na wodę oraz substancje oleiste. W razie jakichkolwiek zanieczyszczeń – zbierz brud wilgotną szmatką. Dodatkowo, Hilding Dobranocka został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto surowców potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia maluszka. Kupując ten produkt, masz gwarancję najwyższej jakości i ochrony.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne i komfortowe materace dla noworodkaMaterace dla noworodków powinny zapewniać im bezpieczeństwo i niezbędną ochronę. Jeśli zależy Ci na tych dwóch aspektach to koniecznie sprawdź produkt Hilding Safety Smyk. Jest to materac, który stworzono z myślą o bezpieczeństwie dziecka. Jego wkład wyprofilowano w taki sposób, aby kształtem przypominał łódeczkę – krawędzie są wyższe od blatu materaca. Minimalizuje to ryzyko wypadnięcia maluszka z łóżeczka. Hilding Safety Smyk to produkt niezwykle uniwersalny. Materac możesz zabrać na wakacje, w podróż lub wykorzystać, jako przewijak. Bardzo łatwo zachować jego higienę oraz optymalny poziom wentylacji. Hilding Safety Smyk to produkt, który otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że zaufało mu już wielu rodziców, troszczących się o swoje pociechy.

Wsparcie kręgosłupa 

Materace do spania, zarówno te dla dorosłych, jak i dla noworodków, powinny stanowić odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Oba wyżej wymienione produkty – Hilding Dobranocka oraz Hilding Safety Smyk to materace, które wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa podczas snu. Są to produkty przystosowane dla niemowląt już od ich pierwszych dni życia. Pomagają utrzymać ciało dziecka w odpowiedniej pozycji, aby uniknąć rozwoju wad i schorzeń w przyszłości. Materace wpływają na bezpieczny i komfortowy sen oraz pozwalają maluszkowi zregenerować się po całym dniu pełnym nowych wrażeń. Już wielu rodziców zdecydowało się na zakup tych produktów i chętnie polecają je znajomym.

Wejdź na stronę naszego sklepu ABC Snu i zamów Hilding Dobranocka lub Hilding Safety Smyk już dziś, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji!