Każda osoba spędza w łóżku średnio ⅓ swojego życia – może się to wydawać nieco szokujące, ale naprawdę tak jest! W takiej sytuacji chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że warto zadbać o to, aby był to czas możliwie jak najlepiej spędzony. Materac dopasowany do potrzeb użytkownika to coś, co może mieć bardzo pozytywny wpływ na jego samopoczucie i humor.

Poznaj zalety wynikające z połączenia sprężyn i pianek

Materace sprężynowe są stworzone dla tradycjonalistów ceniących wygodny, zdrowy sen na solidnej konstrukcji. Jednak jak dobrze wiadomo, same sprężyny nie starczają – aby podłoże było naprawdę wygodne, trzeba je otoczyć innymi materiałami o dobrych właściwościach. Materac hybrydowy Hilding Electro to połączenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników – jego bazą są niezwykle funkcjonalne i nowoczesne sprężyny multipocket, które dzięki swojej niewielkiej średnicy i dużym zagęszczeniu sprawiają, że materac jest bardzo elastyczny punktowo. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że na całej powierzchni materaca posiadają aż siedem stref twardości, dzięki którym każda część ciała jest wspierana w sposób indywidualny, proporcjonalny do wywieranych nacisków. Produkt został wyposażony w odpinany top, który można obrócić, przełożyć na drugą stronę materaca lub całkowicie zdjąć – dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik zyskuje aż sześć różnych twardości, które może wypróbować i wybrać odpowiednią. Poza sprężynami, we wnętrzu znajduje się szereg innych surowców o przeróżnych właściwościach, które zapewniają niesamowitą wygodę – jest to między innymi pianka termoelastyczna, lateksowa oraz Fusion.

Wysoki poziom komfortu w niskiej cenie

Jakie materace sprężynowe wybrać?Nikt nie powiedział, że nowoczesne materace sprężynowe muszą być drogie! Hilding Step to świetny dowód na to, że dobra jakość i niska cena czasem idą w parze. Został zbudowany na bazie zwykłych sprężyn kieszeniowych, które mają większą średnicę niż multipocket, a co za tym idzie – jest ich mniej. Mimo to, nadal są umieszczone w osobnych kieszonkach i pracują niezależnie. Poza nimi, we wnętrzu znajduje się pianka poliuretanowa FlexiFoam, która cechuje się wysoką elastycznością i plastycznością. Przystosowuje się do kształtu ciała i zapewnia wysoki poziom komfortu. Cała powierzchnia materaca została podzielona na siedem zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się do każdej części ciała użytkownika proporcjonalnie do nacisków, jakie wywiera.

Wysokiej jakości Hilding Flamenco

Trudno Ci podjąć decyzję pomiędzy dwiema różnymi twardościami, ale wydaje Ci się, że sześć twardości to zbyt wiele? W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem może się okazać model Hilding Flamenco, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach. Dzięki temu użytkownik może wybierać pomiędzy twardością H2, a H3 – jeśli jednak obie okażą się odpowiednie, to wspaniale! Regularna zmiana stron znacząco wydłuża czas eksploatacji podłoża. Oczywiście również posiada w swoim wnętrzu sprężyny multipocket, a ponadto wyróżnia się obecnością warstwy lateksu i pianki wysokoelastycznej.

Jeśli lubisz tradycyjne, sprężynowe rozwiązania, które na przestrzeni lat zostały ulepszone – koniecznie zapoznaj się z wymienionymi modelami. To produkty, których wnętrze zostało dobrane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.