Czy słyszałeś kiedykolwiek o nieocenionych zaletach materacy Pocket Plus? Jeśli nie, to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem!

Materace Pocket Plus – cechy charakterystyczne

Materace Pocket Plus to produkty, które zostały skonstruowane z innowacyjnych sprężyn. Dzięki ich małemu rozmiarowi i dużej ilości oraz odpowiedniej wysokości, materace osiągają optymalną sprężystość i wysoką elastyczność punktową. Tego typu produkty wspierają sylwetkę i pomagają utrzymać odpowiednią pozycję kręgosłupa przez całą noc. Materace Pocket Plus to przede wszystkim produkty przeznaczone dla par. Ich przemyślana konstrukcja redukuje drgania, które wynikają z ruchów osoby śpiącej obok. Dzięki temu masz pewność, że partner nie zakłóci twojego snu, a ty wstaniesz wypoczęty i pełen energii. Podczas leżenia, materac pozwala odciążyć mięśnie i stawy, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku sportowców, czy po prostu osób aktywnych. Dobrej jakości materace umożliwiają odpowiednią wentylację, co pozwala zadbać o higienę i odpowiednie środowisko do snu. Te modele są również wykorzystywane w profilaktyce dolegliwości bólowych pleców i odcinka szyjnego.

Innowacyjne rozwiązania

Materace Pocket Plus - dla kogo są polecane?Pierwszy materac godny polecenia to Hilding Lambada. Jest to innowacyjny materac, który zbudowano z siedmio-strefowego systemu małych sprężyn Pocket Plus. Gwarantują one optymalną sprężystość oraz pozwalają uzyskać wysoką elastyczność punktową. Sylwetka jest odpowiednio podparta, a kręgosłup ustabilizowany. Użycie grubej warstwy lateksu zmniejsza napięcie mięśni i zapewnia komfort. Dodatkowa płyta z kokosu wpływa na twardość materaca i pozwala amortyzować plecy. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Hilding lambada to świetny materac o wielu nieocenionych właściwościach. Dodatkowo, produkt został odznaczony certyfikatem Oeko-tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji użyto materiałów całkowicie bezpiecznych, które w żaden sposób nie zaszkodzą twojemu zdrowiu i samopoczuciu.

Optymalna sprężystość

Drugi świetny produkt to Hilding Dance. To nowoczesny materac hybrydowy, który pozwala uzyskać optymalną sprężystość i wysoką elastyczność. Wierzchnia warstwa produktu została zrobiona z plastycznej pianki HR, która zapewnia odpowiednią twardość i dodatkowe podparcie. Ponadto, użyto też pianki FloFom. Ma ona właściwości lekko chłodzące, dlatego pozwoli Ci odprężyć się nawet w upalne, letnie dni. Materac reaguje na każdą zmianę ułożenia ciała i dostosowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Pozwoli to na dogłębną regenerację mięśni i odprężenie po całym dniu w pracy. Pokrowiec dostępny w zestawie – Italiano to produkt niezwykle przyjemny w dotyku. Został wykończony wysokiej jakości wiskozą, a wykorzystanie puszystej dzianiny tworzy ciekawy trójwymiarowy efekt. Hilding Dance to produkt, któremu możesz zaufać.

Materace Pocket Plus to świetne rozwiązanie, nie tylko dla par, ale dla wszystkich osób, którym zależy na dodatkowym wsparciu, wygodzie i dogłębnej regeneracji.