Wybór odpowiedniego materaca to kluczowy element zapewnienia sobie komfortowego i zdrowego snu. Niezwykle istotne jest zrozumienie różnic między dostępnymi na rynku modelami, aby móc dokonać świadomego wyboru. Dużą popularnością cieszą się hybrydowe kolekcje od renomowanego producenta SleepMed. Jeśli zastanawiasz się, czy takie podłoże do spania jest odpowiednie dla Ciebie, zostań z nami na dłużej. Poniżej przedstawiamy charakterystykę materaców hybrydowych SleepMed!

Materace hybrydowe – połączenie wsparcia i komfortu

Materace hybrydowe na nowo definiują standardy w zakresie umeblowania sypialni, które zostały ukształtowane w ostatnich kilku dekadach. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii i łączenie różnych rozwiązań, zapewniają one kompleksowe podejście do snu. Jednym z głównych atutów materacy hybrydowych jest doskonałe połączenie wsparcia i komfortu. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych oraz warstw piankowych oferują one optymalne podparcie dla kręgosłupa, oraz gwarantują zdrowy i głęboki sen.

Materace hybrydowe od SleepMed. Czy sprawdzą się w Twojej sypialni?Materace hybrydowe wyposażone są w sprężyny kieszeniowe, które zapewniają doskonałe wsparcie i elastyczność całej konstrukcji. Dzięki odrębnemu pakowaniu poszczególnych sprężyn materac sprawnie reaguje na ruchy ciała użytkownika, zapewniając odpowiednie podparcie kręgosłupa. Kolejnym istotnym elementem konstrukcji materacy hybrydowych są warstwy piankowe. Zapewniają odpowiednią miękkość i komfort, dopasowując się do kształtu ciała użytkownika i redukując punkty nacisku.

Dużym atutem materaców hybrydowych jest dobra wentylacja. Przestrzeń między sprężynami pozwala powietrzu na nieustanny przepływ. Dzięki temu wewnątrz wkładu nie gromadzi się nadmiar bakterii i szkodliwych drobnoustrojów.

Wypełnienie piankowe, sprężynowe czy hybrydowe – co wybrać?

Wybór między wypełnieniem piankowym, sprężynowym a hybrydowym zależy głównie od preferencji osobistych, potrzeb dotyczących podparcia ciała podczas snu oraz indywidualnych oczekiwań. Każdy rodzaj wkładu ma swoje zalety i wady.

  • Materace piankowe – są znane z doskonałej adaptacji do kształtu ciała, co może zapewniać równomierne podparcie. Są również skuteczne w absorbowaniu ruchu, co może być korzystne, jeśli śpisz z partnerem. Jednak mogą one nagrzewać się bardziej niż inne rodzaje materacy.
  • Materace sprężynowe – jeśli preferujesz materace gwarantujące wyższy poziom stabilności z dodatkowym wsparciem dla kręgosłupa, model sprężynowy może być dla Ciebie odpowiedni
  • Materace hybrydowe – łączą w sobie korzyści zarówno z materacy piankowych, jak i sprężynowych, zapewniając odpowiednie wsparcie i komfort. Są stabilne, elastyczne i sprężyste.

SleepMed – seria Hybrid

SleepMed to marka materacy, które wyróżniają się zaawansowanymi technologiami i wysoką jakością. Ich kolekcja hybrydowych materacy jest oparta na sześciu innowacyjnych rozwiązaniach: sprężynach Multi, piankach VitaRest®, VPPHR i FlexiFoam oraz technologiach Airforce i taśmie 3D.

Sprężyny typu Multi zapewniają dużo punktów podparcia, co daje przyjemne uczucie odprężenia. Technologia Airforce skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, a taśma 3D zapewnia doskonałą wentylację. Materace SleepMed Hybrid oferują także 7 różnych stref komfortu i możliwość wyboru spośród 4 twardości. Wszystko to sprawia, że można je z łatwością dopasować do swoich indywidualnych upodobań.

Jakie modele dostępne są w serii Hybrid? Wyróżnić należy materace SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme. Różnią się między sobą przede wszystkim grubością poszczególnych, piankowych warstw. Wersja Supreme to dobry wybór dla osób, które poszukują dodatkowej miękkości.

Materace SleepMed Hybrid Plus

Firma SleepMed specjalizuje się m.in. w produkcji materacy hybrydowych, a jedną z ich linii jest SleepMed Hybrid Plus. Unikalność tych modeli podkreśla możliwość regulacji twardości poprzez odpinany top, co pozwala na uzyskanie aż 6 różnych stopni komfortu w jednym produkcie. Jaki materac z kolekcji SleepMed Hybrid Plus to dobry wybór dla Ciebie?

  • SleepMed Hybrid Comfort Plus – to podstawowy model, który jest uniwersalny i wygodny. Top wykonany został z pianki Vita Rest® i dzięki niemu użytkownik ma wiele możliwości personalizacji.
  • SleepMed Hybrid Premium Plus – to typowy materac hybrydowy, który został wykonany z zastosowaniem innowacyjnych technologii SleepMed. Posiada to z termoelastycznej pianki Celsius® – Waterlily®, którego grubość jest umiarkowana i dość uniwersalna.
  • SleepMed Hybrid Supreme Plus – to materac dla najbardziej wymagających osób. Odpinany top ma aż 7 cm wysokości i zapewnia użytkownikowi niezastąpione uczucie miękkości. Jednocześnie dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® precyzyjnie dopasowuje się do ciała i stabilnie podpiera kręgosłup.

Sprężyny i środowisko. Wybierz naturalny materac od SleepMed

Materac SleepMed Natura Hybrid Plus to innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie dla osób poszukujących doskonałego podparcia ciała i swobody ruchów podczas snu. Wyposażono go w sprężyny kieszeniowe typu Multi i dwie warstwy pianek wysokoelastycznych. Wkład zapewnia doskonałą sprężystość i podparcie. Opcja z wierzchnią warstwą termoelastycznej pianki Visco Bio, nasączonej olejem rycynowym, zapewnia działanie przeciwbólowe i przeciwalergiczne, a także precyzyjnie podpiera kręgosłup użytkownika na jego całej długości.

Materac dostępny jest w różnych rozmiarach, a jego konstrukcja pozwala na regulację twardości dzięki możliwości odpięcia pianki Visco Bio lub umieszczenia jej na drugiej stronie materaca. Pokrowiec wykonany z lnianej dzianiny absorbuje wilgoć i obniża temperaturę ciała, zapewniając relaksujący efekt. Produkowany zgodnie z normami medycznymi, materac SleepMed Natura Hybrid Plus jest przeznaczony do profilaktyki wad układu ruchowego i zapewnienia zdrowego snu.

Wybór odpowiedniego materaca to kluczowy krok dla zapewnienia sobie komfortowego i zdrowego snu. Materace hybrydowe SleepMed to doskonałe połączenie wsparcia, komfortu i innowacyjnych technologii. Dzięki różnorodności modeli z serii Hybrid i Hybrid Plus każdy może znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Zadbaj o jakość snu i wybierz materac, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme to materac przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.