Każdy człowiek na sen przeznacza średnio ⅓ swojego życia. Stanowi to około ośmiu godzin dziennie, które spędzamy w jednym miejscu. Z uwagi na to, warto już dziś zadbać o komfort swojego wypoczynku i zainwestować w wysokiej jakości podłoże do spania. A co będzie najlepsze – wersalka czy materace Fit.4.Sleep? 

Czy wersalka gwarantuje wysokiej jakości wypoczynek? 

Często wielu z nas wyposaża swoją sypialnię we wersalkę, która zajmuje stosunkowo mało miejsca. Jednak, czy to rozsądne postąpienie? Niestety, wersalka nie jest najlepszym podłożem do spania, gdyż ma tendencję do gromadzenia kurzu oraz wilgoci, która umożliwiają rozwijanie się wewnątrz pleśni i licznych, szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Oprócz tego nie zapewniają prawidłowego wsparcia dla sylwetki użytkownika oraz jego kręgosłupa. Spowodowane jest to twardością, która zapewnia komfortowe siedzenie, a nie leżenie. Uznaje się zatem, że wersalka nie jest po prostu w stanie zagwarantować nam komfortowych warunków do spania, a także często ulega odkształceniom, tworząc niekomfortowe doliny. Natomiast, świetnym rozwiązaniem będą materace Fit.4.Sleep. Dlaczego?

Dlaczego materace Fit.4.Sleep są lepsze od wersalki? 

Na czym warto spać w sypialni, czyli wersalka kontra materace Fit.4.SleepNiestety, oprócz zajmowania niewielkiej powierzchni, wersalka nie ma żadnych cech, które w korzystny sposób wpływałby na jakość snu. Z uwagi na to, warto postawić na materace Fit.4.Sleep zapewniające każdemu użytkownikowi:

  • prawidłowe wsparcie ciała, poprzez siedem stref twardości oraz unikalny wkład,
  • antyalergiczne i higieniczne środowisko snu,
  • dwie twardości, umożliwiające dopasowanie do aktualnej wagi lub preferencji użytkownika.

Oprócz tego produkty do spania od Fit.4.Sleep są dostępne w kilku wariantach pod względem szerokości, przez co zmieszczą się nawet w sypialni z małym metrażem. Wyróżnić się wąskie materace 80×200 lub 100×200 i szersze – 140×200 lub 180×200 cm.

Jak dopasować do siebie materace Fit.4.Sleep? 

Decydując się na materace Fit.4.Sleep, warto pamiętać, aby wybrać odpowiedni model. Zwraca się szczególną uwagę na osobiste potrzeby użytkownika oraz czynniki, takie jak:

  • waga,
  • wiek,
  • twardość,
  • stan zdrowia,
  • rodzaj wypełnienia.

Poza tym należy uwzględnić, czy produkty ma być przeznaczony dla singla, czy też pary. W ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy wąskie materace 90×200 cm, a także szeroki – 180×200 cm.

Nie da się zaprzeczyć, że w naszej sypialni o wiele lepiej sprawdzą się materace Fit.4.Sleep. Korzystnie wpłyną na jakość i efektywność naszego snu, przez co będziemy mogli prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia i cieszyć się sporymi pokładami energii.

Sprawdź ofertę w sklepie internetowym https://sleepinghouse.pl/