Na wybór komfortowego materaca do spania warto poświęcić chwilę, w której czasie zastanowimy się, jakie są nasze osobiste potrzeby oraz preferencje. Jest to niezwykle ważne, gdyż dobrze dopasowany produkt gwarantuje wysokiej jakości sen. Jednak, czy w podobny sposób należy szukać idealnego materaca dla dwojga? 

Materace dla par – czym powinny się wyróżniać? 

Istnieje wiele problemów, z jakimi mamy do czynienia szukając komfortowego podłoża do spania dla par. Najczęściej związane one są z twardością. To subiektywne odczucie powinno być dopasowane do wagi, wzrostu i preferencji użytkownika. Z uwagi na to, pary o podobnych parametrach mogą zdecydować się na jeden materac. W przypadku dużej różnicy np. w wadze warto postawić na dwa mniejsze (np. 80×200 cm lub 90×200 cm) modele umieszczone w jednym stelażu. Ponadto, materace dla par powinny wyróżniać się:

  • antyalergicznością i higienicznością,
  • redukcją drgań,
  • wysoką elastycznością punktową.

W tej roli idealne sprawdzą się materace SleepMed oferujących wiele zróżnicowanych cech!

Materace SleepMed – właściwości

Podłoże dla dwojga? Postaw na materace SleepMed i ciesz się spokojnym snem!Materac to unikalna konstrukcja, która jest w stanie odpowiednio dopasować się do fizjologicznego kształtu ciała, tym samym gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, dostępne na rynku modele, takie jak materace SleepMed mają status wyrobu medycznego, który potwierdza ich właściwości prozdrowotne. Oprócz tego wyróżniają się unikalną budową oraz cechami, takimi jak:

  • prawidłowa wentylacja wspomagana przez technologię Airforce,
  • wysoka antyalergiczność wynikająca z zastosowanych materiałów oraz pokrowca,
  • regulacja twardości, umożliwiająca zmianę i idealne dopasowanie do użytkownika,
  • redukcja drgań oraz wysoka elastyczność punktowa.

Zwiększ komfort snu i postaw na poduszki SleepMed!

Innym, ale równie ważnym czynnikiem wpływającym na komfortowy sen jest poduszka. Jej obecność gwarantuje przystosowanie się do anatomicznego kształtu głowy. W ten sposób wspiera barki oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Przekłada się to na spokojny sen, po którym budzimy się nie tylko wypoczęci, a także bez wszelkich dolegliwości bólowych ze strony głowy czy karku. Poduszki SleepMed dostępne są w różnych wariantach, a każdy z nich dedykowany jest do innej pozycji do spania. Wyróżniają się także takimi cechami, jak:

  • ergonomiczny kształt,
  • wysoki stopień cyrkulacji powietrza,
  • antyalergiczność.

Materace SleepMed idealnie sprawdzą się w każdej sypialni małżeńskiej. Wyróżniają się licznymi cechami oraz właściwościami, dzięki którym możemy beztrosko oddać się w objęcia Morfeusza w ramionach partnera.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/